I. pracoviště Brno

Mapa:

mapa

Foto budovy:

budova   vchod

Foto ordinace:

Snímek 095 - prew   Snímek 090 - prew

Ambulance se nachází v přízemí činžovního domu (bezbariérová) Merhautova 142 poblíž tramvajové zastávky Venhudova. Zvonek ortopedie, vstup do čekárny uvnitř z chodby doleva.

S utrazvukovým vyšetřením kyčelních kloubů máme zkušenosti od roku 1984 a patřili jsme mezi první v Evropě. Léčíme vrozené i získané vady končetin, deformity trupu, bolestivé stavy pohybového aparátu. Ke konzultacím přichází pacienti z celé republiky i ze zahraničí.

Pokud vznikne potřeba lůžkové péče, zajišťujeme ji v Dětské nemocnici FN Brno na ulici Černopolní 9 nebo v centru dětské ortopedie SMN Přerov, kde i naplánované operace osobně provedeme.

Operace dospělých zajistíme obvykle ve spolupracující nemocnici Středomoravská nemocniční a.s., Nemocnice Přerov, kde je k dispozici několik vynikajících operatérů, moderní operační sály a rekonstruovaná lůžková oddělení. Předání pacienta tam obvykle zajistíme osobně.

II. pracoviště Hustopeče

Mapa:

mapa

 

 

 

 

 

 

 

Ambulance dětské ortopedie v Hustopečích se nachází na adrese Brněnská 9 v Domě zdraví v prvním poschodí. Ordinace dětské ortopedie každé úterý 15:00 – 18:30. Telefon pouze v době ambulance 608939655.
Rozvrh:
Prof. Poul: 2.,4.,5. úterý v měsíci
MUDr. Bajerová: 1. a 3. úterý v měsíci