O nás

poul Prof. MUDr. Jan Poul, Csc., jednatel Orto Poul spol. s.r.o.
Prof. MUDr. Jan Poul, CSc. absolvoval stáže v Rusku, Německu a Maďarsku. Pracoval jeden rok jako konzultant v Guy´s and St. Thomas nemocnici v Londýně, více než rok pak v Kuwaitu. Je členem European Pediatric Orthopaedic Society (EPOS), členem European Federation of National Societies for Orthopaedics and Traumatology (EFORT), členem International Society for Musculoskeletal Ultrasound (ISMUS). V International Federation of Pediatric Orthopaedic Societies (IFPOS) je členem výboru. Koncentruje se hlavně na problematiku ortopedie dětského věku a dospívajících. Je aktivním operatérem s celorepublikovým a zahraničním ohlasem.
Urbášek Brilantní mladý operatér v ortopedii dětského a dospívajícího věku, náhrady vazů kolena u mladých sportovců. J.P.
MUDr. Karel Urbášek – lékař s ukončeným 1. stupněm Ortopedické specializace, vědecký aspirant v přípravě, autor a spoluautor několika impaktovaných článků, držitel licence na ultrazvukové vyšetření kyčelních kloubů. Absolvent tří certifikovaných kurzů dětské ortopedie EPOS-EFORT ve Vídni (2012-2013). Absolvent kurzu IPOS v USA (2015), kurzu pohybové analýzy “European Society of Movement Analysis for Adults and Children” (ESMAC) (2011). Koncentruje se hlavně na problematiku dětského věku a dospívajících, sportovní traumatologii, zejména artroskopie velkých kloubů (koleno, rameno), vrozené a získané vady dolních a horních končetin, dětská mozková obrna včetně diagnostiky v laboratoři chůze.
Ročák Suverénní operatér v oblasti dětské ortopedie, náhrad vazů kolenního kloubu u dospělých, totálních náhrad kyčle a kolena. J.P.
MUDr.Karel Ročák, lékař plně kvalifikovaný a vyškolený, s primářskou atestací. Kromě dětské ortopedie (můj žák) , brilantní operatér navíc v oblasti dospělé ortopedie v celém rozsahu zejména artroskopie a náhrady velkých kloubů, operace nohy apod. se zázemím velké nemocnice nedaleko Brna. Lékař nesmírně pečlivý a vstřícný, v nemocnici kde má zázemí se zatím dostalo každému po všech stránkách nadstandartní péče a to jak s ohledem na personál tak i technické vybaveni a kvalitu ubytování. Prostě o pacienta se kompletně postará od vstupní prohlídky až po pooperační sledování. Je na něho absolutní spolehnutí.
Bajerova 1 Skvělá dětská ortopédka s obrovským zájmem o pacienta, výborná diagnostička. J.P.
MUDr. Jaroslava Bajerová, lékařka s plnou kvalifikací v ortopedii a více než 30-letou praxí. Publikovala řadu vědeckých prací a přednášek. Aktivní operatérka v oblasti dětské ortopedie.